• B-Kompleks Intercell®

B-Kompleks Intercell®

 • Wysoce skuteczny preparat zawierający aż 8 najważniejszych witamin z grupy B w odpowiednio wysokich porcjach wzbogacony o substancje bioaktywujące - kwas alfa-liponowy, koenzym Q10 oraz cholinę. (suplement diety)
163,00 zł
/ szt.
status_iconDostępny Wysyłka już dzisiaj! Koszty wysyłki
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line
B-Komplex Intercell® - źródło aktywnych substancji

B-Komplex Intercell® zawiera najważniejsze witaminy z grupy B w odpowiednio wysokich proporcjach oraz o uzupełniającym się działaniu, w tym aktywną biologicznie postać kwasu foliowego (5-MTHF) oraz witaminy B12 (metylokobalaminę), a ponadto witaminę B6 w biologicznie aktywnej formie fosforanu pirydoksalu. Zapewnia to wyjątkowo wysoką skuteczność stosowania preparatu, dzięki uzyskanym efektom synergii.

Innowacyjny kompleks witamin B oraz ich naturalnych aktywatorów

B Komplex-Intercell® zawiera starannie dobraną kompozycję biologicznie czynnych witamin z grupy B o wyjątkowym stopniu przyswajalności, których synergiczne działanie zostało dodatkowo wzmocnione poprzez uzupełnienie składu preparatu o aktywny koenzym Q10, kwas alfa liponowy, a także cholinę.

Gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa B Komplex-Intercell®

Produkty oferowane przez firmę Mito-Pharma produkowane są w Niemczech z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). Formuła preparatu powstała w oparciu o wiele lat badań oraz doświadczeń praktycznych niemieckiej firmy Intercell, co gwarantuje najwyższą jakość składników produktu oraz jego wyjątkową skuteczność. Ściśle przestrzegane standardy produkcji oraz precyzyjna kontrola wagi każdej pojedynczej kapsułki decydują o czystości oraz bezpieczeństwie stosowania produktu.

Dlaczego preparat B-Komplex Intercell®?

 • Najwyższej jakości preparat z innowacyjne skomponowaną formułą składników odżywczych:

  • 8 witamin z grupy B: B1, B2, B3, kwasu pantotenowego, B6, B12 i kwasu foliowego oraz biotyny
  • 3 substancji bioaktywujących: kwasu alfa-liponowego, koenzymu Q10 i choliny, które idealnie synergizują z kompleksem witamin B i optymalizują ich działanie
 • Szczególną zaletę preparatu stanowi wykorzystanie w jego ramach efektu synergii, która zapewnia wysoką przyswajalność i efektywność wszystkich składników odżywczych
 • Obecny w preparacie 5-metylotetrahydrofolian (5-MTHF) jest aktywną formą kwasu foliowego, która jest bezpośrednio transportowana do krwioobiegu i włączana w procesy biologiczne komórki
 • Preparat B-Komplex Intercell® zawiera witaminę B6 o szczególnie dobrej przyswajalności, ponieważ występuje w formie bioaktywnej (fosforan pirydoksalu)
 • Witamina B12 znajdująca się w B-Komplex Intercell® w postaci metylokobalaminy jest aktywną oraz wysoce skuteczną formą tego związku
 • Koenzym Q10 w preparacie występuje w aktywnej (zredukowanej) postaci - ubichinolu, która cechuje się najwyższą przyswajalnością
 • Zawarty w B-Komplex Intercell® kwas alfa-liponowy jest pozbawiony rozpuszczalników i charakteryzuje się szczególnie wysoką jakością
 • Składniki preparatu zamknięte są w innowacyjnej kapsułce, która składa się wyłącznie z roślinnej celulozy oraz wody
 • Preparat został utworzony zgodnie z zasadami GMP – gwarancja najwyższej jakości i czystości produktu
 • Wyprodukowany przez INTERCELL Pharma (Niemcy) – wiodącego, wykorzystującego innowacyjne rozwiązania producenta preparatów odżywczych

Kapsułka roślinna

Produkt bezglutenowy. Nie występują składniki alergenne

Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan

Nie dodano środków aromatyzujących

Witaminowy team -
B-Komplex Intercell®

B-Komplex Intercell® to najwyższej jakości preparat, którego kompozycja składników została stworzona z niezwykłą starannością. Podstawą preparatu jest 8 witamin z grupy B, a ich idealne dopełnienie stanowi kompleks 3 substancji bioaktywujących: kwasu alfa-liponowego, koenzymu Q10 oraz choliny, które oprócz swoich indywidualnych właściwości świetnie synergizują z witaminami z grupy B i optymalizują ich działanie w organizmie. Tak innowacyjne połączenie wszystkich tych substancji czyni preparat w pełni kompleksowym, dostarczającym wielu bardzo ważnych składników odżywczych w jednej kapsułce.

Witaminy z grupy B

B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12:

Przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

B1, B2, B3, B6, B7, B12:

Wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego

B1, B3, B6, B7, B9, B12:

Pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych

B2, B3, B5, B6, B9, B12:

Przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

B6, B9, B12:

Wspierają utrzymanie odpowiedniego metabolizmu homocysteiny oraz prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego

B2, B6, B12:

Pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu czerwonych krwinek

B5:

Pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie

B2:

Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza

B2, B3, B7:

Pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych oraz wspierają zachowanie zdrowej skóry

B9, B12:

Uczestniczą w procesie podziału komórek

B7:

Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych

B6:

Pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz do regulacji aktywności hormonalnej

Cenne wsparcie dla witamin z grupy B

Kwas alfa-liponowy

Jest rodzajem kwasu tłuszczowego, który zwiera w swoim składzie siarkę, a który w niewielkim stopniu może być syntetyzowany przez organizm. Jednak najważniejszym źródłem kwasu alfa-liponowego w naszym organizmie jest pożywienie. Obecna w preparacie B-Komplex Intercell® postać kwasu alfa-liponowego jest pozbawiona rozpuszczalników i cechuje się szczególnie wysoką jakością.

Koenzym Q10

Jest substancją endogenną, która wraz z określonymi witaminami z grupy B uczestniczy w procesie oddychania komórkowego w mitochondriach i wytwarzania cząsteczki ATP. Zawarty w preparacie B-Komplex Intercell® UBICHINOL to aktywna (zredukowana) postać koenzymu Q10 cechująca się bardzo wysoką przyswajalnością, a ponadto jego wykorzystanie nie wymaga żadnego przetworzenia przez organizm.

Cholina

To substancja odżywcza, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz tłuszczów. Ponadto cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.

B-Komplex Intercell® - źródło aktywnych form witamin

  B-Komplex Intercell® jest kompozycją składników, które charakteryzują się szczególnie wysoką biodostępnością. Preparat wyróżnia się obecnością:

 • Witaminy B12 w postaci aktywnej metylokobalaminy,charakteryzującą się wyjątkową skutecznością
 • Kwasu foliowego w aktywnej formie (5-MTHF - 400 µg), która wykazuje optymalną przyswajalność przez organizm
 • Witaminy B6 w biologicznie aktywnej formie fosforanu pirydoksalu (PLP)
 • Koenzym Q10 w zredukowanej (aktywnej) postaci UBICHINOLU, która cechuje się bardzo wysoką przyswajalnością

B-Komplex®

oraz pozostałe preparaty dostępne są również w wybranych aptekach.

Przeznaczenie produktu
Przeznaczenie produktu

B-Kompleks Intercell®

Suplement diety.

Wszystkie witaminy z grupy B w kompleksie z biosubstancjami aktywującymi: kwasem alfa-liponowym, koenzymem Q10 oraz choliną.

Produkt bezglutenowy. Nie dodano środków aromatyzujących. Nie występują składniki alergenne.

Wielkość opakowania:
 • 60 kapsułek – 52,2 g
 • 1 kapsułka – 870 mg
Skład i sposób użycia
Skład i sposób użycia

Składniki:
dwuwinian choliny, kwas alfa liponowy, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja glazurująca: guma gellan, maltodekstryna (z kontrolowanej uprawy ekologicznej), chlorowodorek tiaminy (tiamina), ryboflawina (ryboflawina), amid kwasu nikotynowego (niacyna), D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), ubichinol (koenzym Q10), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego (kwas foliowy), D - biotyna (biotyna), metylokobalamina (witamina B12), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka

Składniki zalecanej dziennej porcji:

Substancja 1 kapsułka *RWS
Cholina (Witamina B4) 83 mg -
Kwas alfa liponowy 160 mg -
Koenzym Q10 20 mg -
Niacyna (Witamina B3) 30 mg 188%
Kwas pantotenowy (Witamina B5) 30 mg 500%
Ryboflawina (Witamina B2) 30 mg 2143%
Tiamina (Witamina B1) 30 mg 2727%
Witamina B6 15 mg 1071%
Biotyna (Witamina B7) 200 µg 400%
Witamina B12 150 µg 6000%
Kwas foliowy 400 µg 200%
*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie popijając wystarczającą ilością wody. W celu zapewnienia optymalnej przyswajalności preparat należy przyjmować na około trzydzieści minut przed posiłkiem. Nie przyjmować jednocześnie z suplementami diety zawierającymi pierwiastki mineralne takie jak wapń, magnez, żelazo lub cynk. Nie przyjmować jednocześnie z produktami mlecznymi.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących.

Czystość i jakość preparatu
Pozostałe informacje

Warunki przechowywania:
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu. Chronić przed światłem.

Najlepiej spożyć przed końcem: (miesiąc, rok) /Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Wyprodukowane
w Niemczech przez:


INTERCELL Pharma
GmbH
Altlaufstrasse 42
D – 85635 Höhenkirchen
Deutschland

dla

Mito-Pharma
DOROTA KRAWCZYK
Sikorskiego 22
66-400 Gorzów Wlkp.
www.mito-cell.pl
Iwona, Tarnów
2018-12-22
Świetny preparat. Jak wszystkie produkty z grupy Intercell wysokiej jakości. Zażywam na noc, lepszy sen już po kilku dniach stosowania, uspokaja układ nerwowy, zauważyłam również zdecydowaną poprawę koncentracji. Gorąco polecam. Wart swojej ceny
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zaufane Opinie IdoSell
4.45 / 5.00 29 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-12-12
Wszystko ok
2021-02-09
Obsługę zamówienia oceniam bardzo dobrze . Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko,w ciągu 24 godzin.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel